Konečně probuzení střelců

H3B 2015 2HP Novotného

Fk Dukla jm  : FK Admira Praha zs  35 : 20  (20:7)

Hřiště I: Krajíček , Mihalík ,Hasík , Svoboda ,Gavláková , Richter , Kukuczka

Hřiště II: Marek ,  Souček , Todorov , Uchanskyi , Šíla ,Felcman , Šimandl ,Kulhánek

Trenéři :  Šturc  , Procházka

V neděli po poledni nás čekal další ze zápasů opět na domácím hřišti za značné podpory domácích fans.Potřebovali jsme hlavně aby se začali prosazovat ve hře a střelecky hráči kteří se v posledních dvou zápasech neprosadili a nebyl tak kompletní tah zápasu vždy jen na dvou hráčích na hřišti. Toto se naštěstí alespoň na prvním hřišti zdařilo a krom dvou hráčů se prosadili všichni ,včetně gólmana. Jediná vada na kráse byla že na obou hřištích jsme s přehledem vyhráli první dvě čtvrtiny a pak výkon začal rapidně klesat  a na prvním hřišti tak poslední dvě čtvrtiny sice nepatrná výhra ,ale na druhém hřišti poslední dvě čtvrtiny prohra.Nemáme výdrž,nebo usneme brzy na vavřínech,to musíme zlepšit.