Vydařený druhý poločas

Muži “B”

FK DJM vs Dolní Měcholupy 3:0 (0:0)

Sestava: Lerch-G, Vostárek, Brt, Obergruber, Konjevič Š., Konjevič P., Laho,

Růžička ,Kliment, Hruška, Budinský

Střídající: Štěpán, Hlavsa

Střelci: Laho 2x, Růžička

Shrnutí:  Druhé jarní kolo nám přineslo zajímavý zápas, který skončil v náš prospěch po vydařeném druhém poločase. První poločas spíš z naší strany vypovídal hře “po vápno”. Šance jsme si tvořili jen z pomalých kombinací kolem poloviny hřiště při dobývání soupeřova bloku. Soupeř se dostával dlouhými nákopy, za naší obranu a  častokrát z toho byly  trable. Zde vytkněme našeho golmana, který nás ne jednou podržel a udržel v zápase čisté konto. Do druhé poloviny zápasu jsem vstoupili jako dominantnější tým, ale i tak se hrál krásný fotbal nahoru dolů. Soupeř si krátce po přestávce vytvořil 2 šance, ale ty jsme přežili. V 62. minutě se nám povedlo vybojovat balon a správně jsme dořešili brejkovou situaci, tento gól nás doslova nakopnul a zbytek zápasu byl v našich rukách. Soupeř měl jen dalekonosné pokusy, které nás nemohly ohrozit. V posledních 10 minutách jsme střelili dva slepené góly za sebou a zbytek zápasu jsme dohrávali “v pohodě”. Krásné jarní počasí a dobrý fotbal přinesl příznivcům příjemnou neděli.