Výborná práce

H3B 2015 2HP Novotného

Fk Dukla jm  : ČAFC Praha   59 : 14 (29 : 8)

Hřiště I: Krajíček , Svoboda , Hejtmánek , Charouzek , Kulhánek, Mihalík

Hřiště II: Švec ,  Todorov , Souček , Kukuczka , Felcman , Saša

Hřiště III(nesoutežní)systém 3+1: Hýsek , Richter , Gregorz ,Uchanskyi ,Šíla

Trenéři :  Šturc  , Procházka

V druhé polovině soutěže nás čeká většina zápasů v domácím prostředí a to by měla být výhoda.V prvním zápase přijel soupeř z nedalekých Záběhlic,tedy ČAfc Praha a po dohodě jsme dali tři hřiště kde na třetím hřišti systémem 3+1 hráli hlavně začínající ,nebo přes zimu netrénující hráči. Myslím že na všech hřištích si díky super počasí , a tomu že jsme vždy měli jednoho hráče na střídání, kluci zahráli. Na prvním hřišti jsem soupeře nepustili k ničemu a za celý zápas jsme obdrželi pouze dvě branky , zároveň si všichni dali gól a někteří hetrik a více. Hřiště dvě bylo vyrovnanější ,ale i zde jasná výhra .Navíc zde se kluci vystřídali v bráně a našla se tak pro mě překvapivá gólmanská jednička v podání Davida Kukuczky . Na třetím hřišti to bylo asi nejvyrovnanější , ale zde nešlo o výsledek , Díky všem rodičům a příště hlasitěji fandit .