Vítězství v derby

Dukla JM – FC Háje 31:11 (20:4)

Po dvou prohrách v soutěži jsme již potřebovali vyhrát. V derby se to povedlo, navíc po velmi dobrém výkonu, a i přesto, že se hrálo na těžkém a mokrém terénu, na kterém nám to většinou nejde. Stejně jako minule nám pomohl Kryštof z 2013 a poprvé si letos zahrát také Šimon. První hřiště v první čtvrtině inkasovalo dva góly po dlouhých nákopech soupeře (jeden dokonce vlastní). Pak se jak Ota v bráně, tak kluci v obraně přizpůsobili rychlejšímu odskoku míče a do konce zápasu kluci dostali jen dvě další branky. Útok byl plný pestrých kombinací, rychlých střel, ale také v některých případech přílišného tahání míčů na úkor vhodnější přihrávky. Na druhém hřišti to bylo velmi podobné, jen kluci nebyli v koncovce tolik efektivní a také jsme dostali několik zbytečných branek. Celkově se ovšem jednalo o nejlepší letošní zápas v Elite. Snad si formu udržíme, v neděli nás čeká zatím neporažený nováček z Kbel.