Vítězná přestřelka!

MŽA 18.kolo FK DJM vs SK Union Vršovice

V sobotu 28.5.2022 po obědě, nás čekalo další velmi důležité utkání. Na domácí půdě jsme přivítali soupeře z nedalekých Vršovic.  
Naši hráči začali utkání velmi vlažně a i přes to si vytvořili několik krásných šancí, které jsme však nedokázali proměnit.  Staré pravidlo nedáš – dostaneš se potvrdilo po pár okamžicích, kdy o se po naší chybě ve středu pole ujal vedení soupeř. O devět minut později jsme srovnali stav a do poločasu jsme si zajistili ještě dvoubrankové vedení, které nám mohlo zajistit poklidný zbytek utkání. Jenže ….. druhý poločas jsme opět zahájili, stejně jako v několika posledních utkáních, sérií závažných „zkratů“ ve středu hřiště, kdy jsme se dostali pod tlak a následně jsme museli třikrát lovit míč z naší sítě. I přes to v nás zůstala odhodlanost se o dobrý výsledek poprat a deset minut před koncem utkání jsme vyrovnali. Chuť po vítězství a odplatě za podzimní prohru byla veliká a sladká odměna na nás čekala v poslední minutě utkání, kdy jsme vstřelili vítězný gól. 

Příští soupeř: Bohemians Praha (4.6.2022 13:00 hod.)

Výsledek : 5 : 4   (3 : 1)

Sestava : Dovolil, Anděl, Baleja, Enenkel, Ešner, Fedoryk, Knápek, Meduna, Nedvěd,  Nevdashov, Šefraný, Tvrdek, Phi Hoang,  Kozlovskyj

Branky : 2x Knápek, Fedoryk, Nevdashov, Tvrdek