Vezeme body!

MŽA 20.kolo CU Bohemians vs FK DJM 

V sobotu 4.6.2022 jsme hodinu po obědě hráli na travnatém hřišti aktuálně 5. týmu tabulky –  CU Bohemians Praha. 

Do utkání jsme vstoupili velmi odhodlaně a snažili jsme se kontrolovat veškeré dění na hřišti. Vytvořili jsme si i hezké brankové příležitosti a pod naším stálým tlakem měl  soupeř velké problémy s rozehrávkou a se založením jakékoliv kombinace. Povedlo se nám proměňovat příležitosti a  do poločasu jsme si vybudovali přesvědčivý náskok sedmi branek, který jsme úspěšně kontrolovali až do závěrečného zvuku píšťalky. 

Soupeř nominoval k mistrovskému utkání tým ročníku 2010 a to poznamenalo celý průběh utkání, které jsme měli a to nejen díky fyzické převaze od úvodního hvizdu pevně v rukou.  O hlavu menší kluci soupeře prohrávali osobní souboje s našimi hráči a ke konci utkání jim již také scházela fyzická kondice.  Ligový zápas se v druhém poločase zcela rozpadl do serie jednotlivých sekvencí, které z fotbalem neměly příliš mnoho společného. Rozhodčí, z řad Bohemians, byl velmi často domácími rodiči slovně napadán a urážen, stejně jako celý tým FK DJM.  Domníváme se, že valná většina rodičů našeho soupeře by se měla hluboce zamyslet nad svým silně emocionálním a nesportovním chováním, jeklikož předvedené výstupy mnoha jedinců jsou  přesnou ukázkou toho, jak by to vypadat nemělo, a jací „fandové“ do hlediště žádného týmu nepatří! 

Příští soupeř: TJ Stodůlky Praha (10.6.2022 v 18:30 hod.)

Výsledek : 3 : 8   (0 : 7)

Sestava : Dovolil, Došek, Anděl, Baleja, Enenkel, Ešner, Fedoryk, Knápek, Meduna, Nedvěd,  Nevdashov, Šefraný, Tvrdek, Válek 

Branky : 3x Knápek, Fedoryk, Nedvěd, Šefraný, Válek, Tvrdek