Trápení pokračuje

ČAFC – Dukla JM 23:17 (12:8)

Výsledkové trápení pokračuje, nicméně zápas byl oproti minulému týdnu herně výrazně lepší. Jako vždy nás zradila koncovka a na jednom hřišti také velmi viditelná brankářská absence. První hřiště svého soupeře výsledkově přehrálo, nicméně i díky velké pomoci brankářů, kteří podali dobrý výkon. Vepředu to docela fungovalo, ale vstřelených branek mohlo být více. Druhé hřiště výrazně prohrálo. Rychle jsme dostali dvě branky a najednou měli někteří kluci hlavu dole. Podobný postoj je i celý tým strašně stráží. Dále v zápase to herně nebylo špatné, jen nás snad nejvíce letos trápila koncovka a také chyby v rozehrávce a někdy nedotažené bránění. Chyběli nám dva stabilní brankáři a zrovna na brankářském postu se nám to na druhém v hřišti v neděli moc nepovedlo. Důležité je nevěšet hlavy, ta rezignace v brance i v poli, která šla chvílemi vidět, ničemu nepomůže. Jednou to střelecké trápení prolomíme a nasypeme soupeři klidně 40 branek.