
V krásném přírodním areálu v Sezimově Ústí uspořádal FC Táborsko závěrečnou kvalifikaci na celorepublikové finále Planeo Cupu.
Této kvalifikace se zúčastnil i výběr naší kategorie U8.
Naši mladí fotbalisté se utkali nejen s domácím týmem Táborska, ale také se soupeři z Písku, Jihlavy, Dolních Břežan, Hradiště, Benešova a Žďáru nad Sázavou.
Porce sedmi zápasů v rychlém sledu prověřila nejen naši fyzickou kondici, ale i mentální odolnost celého týmu.
Jsme hrdí na to, jak to kluci zvládli – bojovali o každý míč, nebáli se kličkovat, snažili se tvořit hru a střílet góly. Odměnou za jejich nasazení je postup na celorepublikové finále, které se uskuteční v létě příštího roku. Bude to skvělá příležitost poměřit síly s nejlepšími týmy z celé republiky.
Z pohledu trenérů nám dnešní den potvrdil, že nastavená cesta je správná, ale zároveň ukázal i oblasti, na které se musíme dále zaměřit – zejména zrychlení práce s míčem a přesnost v zakončení.
Velké poděkování patří všem hráčům, trenérům a především rodičům, kteří si neváhali vzít volno, aby nás přijeli podpořit. Jejich neúnavné bubnování a skandování „Dukla, Dukla!“ vytvořilo atmosféru, na kterou se nezapomíná.






