Promarněný první poločas

Straší žáci „B“

FKDJM „B“ v  Dolní Chabry 1:3 (1:2)

Sestava:  Bartusek, Kavan, Pýcha, Hladík, Klápa, Vaníček, Cabala, Poustka, Smolík, Volf, Hubáček, Bryscejn, Krejčí, Šalát, Onwualu.

Střelci: Krejčí

Shrnutí: Pouhý 1 hráč hostů nám byl schopen dělat takové problémy, s kterými jsme si neporadili. Z našeho rohu převzal míč, proběhl celé hřiště a připravil gólovou šanci. Po nákup za obranu nám utekl, klička brankáři, faul a z něho penalta. V poslední minutě utkání po našem rohu, kdy byli všichni naši hráči včetně brankáře ve vápně, jsme trefili protihráče, který odkopl míč od branky a opět nejrychlejší hráč hostí pohledně dovezl balón až do naší branky. Naše plejáda promarněných šancí se stává klasikou – tyčka, břevno, excelentní zákroky brankáře apod.

Deka

Slavoj Podolí v FKDJM „B“  4:3 (3:1)

Sestava: Bartusek, Hladík, Pýcha, Vaníček, Forejt, Klápa, Cabala, Poustka, Smolík, Oth, Hubáček, Šalát, Bryscejn, Krejčí, Naumkin.

Střelci: Poustka 2x, Smolík

Shrnutí: Poločas hrůzy, kterým jsme zkazili celý zápas. Bez nasazení, podstupování soubojů atd. se dnes nedá vyhrát žádný zápas.  Toto nám zcela chybělo. V druhém poločase zlepšený výkon, ale na výhru to nestačilo.  Naše šance, opět tyč, břevno, vykopnutý míč z čáry atd. Momentálně nám to nejde s lehkostí a k tomu nás opustilo i to štěstí, kdy nám už v druhém zápase za sebou šance, které končily na podzim gólem, nevyšly. No nic, jedeme dál.

Příští utkání 28.5. od 9h Sokol Lochkov – Mikulova