Přes zimu jsme nespali

Dva týmy v zimní lize, 11 turnajů a 17 přátelských zápasů. Takový byl vedle pravidelných tréninků náš program přes zimní přestávku. V první řadě je nutné poděkovat rodičům, že přistoupili na naši vizi s nabitým programem, kdy jsme skoro na každý víkend naplánovali program pro všechny. Do hry se tak pravidelně dostávali všichni kluci. Vyzkoušeli jsme si různé turnaje, s různými soupeři, v přátelských zápasech vedle klasického 5+1 dokonce i větší hřiště a větší počet hráčů. Některé turnaje a zápasy byly vyloženě podařené, některé méně. Nicméně důležité je, že kluci nevypadli z herní praxe a nadále pracovali na zlepšování všech svých dovedností. To vše určitě zúročíme na jaře, kdy náš čekají dvě soutěže a také hodně dalších turnajů.