Překvapení se nekonalo.

MŽA 18.kolo SC Xaverov Horní Počernice vs FK DJM

Tentokrát nás soutěžní kolo přivedlo do Horních Počernic, na krásný přírodní trávník našeho soupeře SC Xaverov, kde jsme za krásného slunečného nedělního odpoledne odehráli 18. kolo. 

Necelou polovinu prvního poločasu jsme dokázali odehrát velmi vyrovnanou partii s naším soupeřem a díky velikému nasazení jsme si vytvořili i několik nadějných brankových příležitostí, které bohužel zůstaly neproměněny. Následně soupeř trestal naši chvilkovou liknavost a nedůslednost a během pár minut si zajistil čtyřbrankové vedení. Do poločasu jsme ještě korigovali stav jedním vstřeleným gólem na který jsme od soupeře dostali okamžitou odpověď v podobě další branky v naší síti. Druhý poločas začal nečekanou gólovou smrští do naší sítě a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Soupeř nám ukázal, že umístění na čele tabulky mu právem náleží a je třeba sportovně uznat, že jeho kvality byly příkladné.   

Výsledek : 11 : 1   (5 : 1)

Sestava : Dovolil, Kalmus, Anděl, Baleja, Enenkel, Fedoryk, Knápek, Meduna, Nevdashov, Šefraný, Tvrdek, Válek, Phi Hoang, Janeček, Zemánek

Branky : Knápek