Podzim ve znamení zkoušek

Sobotní výhrou nad Podolím na zasněžené Mikulce jsme zakončili podzim v pražských fotbalových soutěžích. Již o dva dny dříve jsme vyhráli také na Admiře. Oba zápasy jsme i přes personální komplikace zvládli a díky výhrám jsme se posunuli na čtvrté místo v tabulce, kdy proher ale letos máme na kontě více než za uplynulé 3 roky dohromady. To je dáno tím, že jsme chtěli zkoušet co nejvíce kluků a většinu zápasů jsme také s ohledem na neoficiální soutěž v 6+1 nehráli v nejsilnější možné sestavě. V té jsme odehráli snad jen v utkání proti Kbelům, ve kterém jsme jasně vyhráli. Pro spoustu kluků, co hrají převážně dokrývačku, je to někdy v Elite hodně těžké, soupeři tam bývají lepší, rychlejší a v porovnání s minulými roky také kvalitnější. Na jaře nicméně budeme pokračovat v podobném režimu, budeme zkoušet, co v klucích je, a to i s ohledem na letní přechod do starších žáků a s tím spojený fotbal ve větším počtu na větším hřišti. V dokrývačce totiž moc kvalitních soupeřů nepotkáváme a po jediné prohře, která asi neměla ani přijít, jsme skončili po podzimu první.