PLANEO CUP

Posázavan Poříčí nad Sázavou: Fk Dukla jm  0 :3

Kukuczka , Mihalik ,Souček ,  Todorov ,  Hýsek , Wegschmied , Holka , Svoboda

Trenéři :  Šturc  , Procházka ,Souček

Po super nácviku ve středu jsme zostra vstoupili do poháru mládeže kde nás mělo čekat pět rovnocenných soupeřů.Bohužel Posázavan se nedostavil a tak všechny zápasy byly kontumovány 3-0.

Věděli jsme že postup je jen pro dva první týmy a po loňském nevydařeném ročníku,jsme to chtěli být my kdo postoupí dál.

Třetí zápas začal velmi vyrovnaně a vypadalo to pět minut na velmi vypjatý mač,ale soupeř brzy odpadl a pak jsme opět jeli v zaběhlých kolejích a spustili brankostroj a opět jsme vše v klidu zvládli

Do posledního zápasu jsme nechali na hřišti komplet čtyřku bez našich tří opor a tito se drželi 3-4 minuty pak jsme začali prohrávat 1-0 po prostřídání přišlo srovnání ,ovšem záhy opět chyby a opět jsme dotahovali a ačkoli jsme ke konci vedli a tahali opět za delší kus provazu tak jsme nevydrželi a nechali soupeře vyrovnat . Krásný vyrovnaný zápas.

Postup z prvního místa do II předkola které nás čeká 4-10,2023