Ohlédnutí  zima  prosinec/leden

FK Třeboradice , FK Vinoř 1928 , Sokol Dolní Počernice , Sk Hamr ,

TJ Kouřim , FK Vansdorf , Sk Olympia Dolní Břežany , Sokol Vrtule Láz ,

Sk Polaba Nymburk, Admira Praha , FK Slavoj Koloděje

Celkem jsem během prosince a ledna odehráli 5 turnajů na různých místech za různé účasti týmů napříč Prahou a okolím.Ze všech turnajů se nám zadařilo přivést medaile ,nejhůře za druhé místo a do turnajů jsme střídali všechny naše hráče,za což jsem nejvíce rád.Ze tří trunajů jsme odvezli i individuální ocenění  pro nejlepšího střelce.Ze všech odehraných zápasů jsme pouze dvakráte prohráli a to když jsme nestačili na Holky ze Slavie a pak naše černá můra Admira Praha a jednou jsme remizovali.Myslím že bilance slušná,herní vytíženost také,ale stále máme na čem pracovat.Teď nás ještě během února března čekají další turnaje a pak dvě přátelská utkání s prvoligovými týmy(SK SLavia Praha  ABOhemians Praha,které sehrajeme systémem 5+1) .