Jeden gól od postupu

V dalším kole Planeo Cupu jsme předvedli výrazně lepší výkony než minule, ale i přesto se nám postoupit nepodařilo. Hráli jsme opravdu dobře, ve většině zápasů jsme byli lepším týmem, ale dneska nás neskutečně srážela špatná koncovka. Proměnit více šancí, skončili jsme nejhůře na druhém místě, nakonec z toho bylo čtvrté. Za pět zápasů jsme totiž dokázali dát jen čtyři branky. 

V prvním zápase nás čekaly holky ze Sparty. V začátku jsme si zjednali důraznou hrou respekt a soupeře přehrávali, jen jsme nedávali ty branky. Nicméně obrana byla, až na jeden výpadek, pevná. V druhém zápase jsme pustili ČAFC na naši půlku v podstatě jen jednou, a byl z toho gól. Sami jsme jej ani z největších šancí dát nedokázali. V dalším zápase nás čekal nejlepších tým na turnaji. I přesto, že nás Motorlet již letos dvakrát porazil, vstoupili jsme do zápasu výborně. V první půlce jsme byli možná i lepším týmem, naše šance ovšem zůstaly nevyužity, soupeř po prvním vstřeleném gólu dokázal trestat. S každou další inkasovanou brankou klesala naše snaha s výsledkem něco udělat. Proti Braníku jsme začali taky dobře, rychle jsme vedli, přidali i druhý gól. Pak jsme se ale zasekli, další šance zůstaly nevyužity a po snížení soupeře jsme velkou bojovností dokázali udržet vítězství. V posledním zápase proti Stodůlkám šlo o všechno, nám k postupu stačila i remíza. Celý zápas jsme byli opět lepším týmem, gól jsme zase nedali. Sami jsme dostali jeden po zbytečně prohraném souboji u lajny. Vyrovnání bylo mockrát blízko, nejblíže chvíli před koncem, kdy Jendova střela skončila jen na brankové konstrukci. Kluci ale dřeli až do konce, a nakonec byli velmi zklamaní. Neměli se ovšem za nic stydět, herně to bylo dobré, stejně jako nadšení do hry a bojovnost.  

Po minulém kole jsme doufali v to, že umíme hrát kvalitněji. Kluci to ve středu předvedli. K postupu jsme měli kousek, chybělo štěstí, které jsme si objektivně vybrali minule. Hodně nám ve hře scházel i nemocný Kuba, ale jeho absence není výmluvou. Byli jsme bojovní, byli jsme správně nastavení, chtěli jsme hrát fotbal. Tentokrát jsme se nenechali rozhodit vnějšími vlivy, nicméně pořád to u některých chce více se soustředit na své výkony, nevyčítat si na hřišti nic navzájem a také se snažit vnímat rady od trenérů. Myslí to dobře, vidí to jinak a mají pravdu. Stodůlkám to v sobotu v ligovém zápase vrátíme!      

Sestava: Groll – Ančinec, Bily, Čvančara, Hejtmánek, Kabelka, Kantořík, Kolárovec, Mihn, Popelář, Procházka, Vít. 

Dukla JM – Unhošť 2:1. Branky: Kolárovec, Hejtmánek.

Dukla JM – ČAFC 0:1. 

Dukla JM – Motorlet 0:6. 

Dukla JM – Braník 2:1. Branky: Kolárovec 2. 

Dukla JM – Stodůlky 0:1.