Hrdý na svůj klub

FK Dukla JM – Sokol Stodůlky 36:10 (17:6)

Nejde o to, o kolik se vyhrálo, ale jak se k výhře došlo. V sobotu šla nejvíce vidět na hřišti sounáležitost, že jsme opravdu jeden tým. Když vidíte, jak si kluci pomůžou, zaskočí za sebe, jak krásně komunikují při hře, jak se pochválí, ale i podpoří, když se něco nevydaří, strašně moc vás to potěší. 

Ale k zápasu. Poprvé jsme se na jaře sešli v krásném fotbalovém počasí, a hlavně v sestavě bez absencí. První hřiště se do hry dostávalo pomaleji, ale také měli proti sobě na úvod tu lepší polovinu Stodůlek. Postupně se výkon kluků zlepšoval a začali hrát svůj fotbal, a i na jejich straně přibývaly vstřelené branky. Druhé hřiště od začátku hrálo takřka bezchybně. Byl to krásný kolektivní výkon, kdy pochválit se musí všichni, a to nejen za hru dopředu, ale také za skvělou obranou hru. Soupeře kluci prakticky celý zápas soupeře do šancí moc nepouštěli a když ano, tak i brankáři měli svůj den. Tak tomu bylo i v druhé polovině, kdy kluci se změnou soupeře museli přitvrdit a začít hrát trochu jinak. 

FK Dukla JM – SK Újezd 10:7 (3:4)

V první čtvrtině jsme začali dobře, vedli jsme a mysleli si, že to ve zbytku zápasu půjde samo. Druhá čtvrtina nás vyvedla z omylu a v poločase jsme prohrávali. Po důraznější přestávkové domluvě jsme zápas nakonec dokázali dovést do vítězného konce. Některým se zápas povedl, některým méně. Nicméně program máme nabitý a prostoru pro zlepšení v zápase bude dost.