Golden CUP U10-Odřepsy

týmy

1 FK Příbram , SK Vysoké Mýto , TJ Slovan Vesec , FC Kyjov, FkDukla jm , MFK Chrudim

TJ Kouřim , SK Sparta Kolín , SK Nemošice , FC Svratka Brno , FC Zličín , TJ Sokol Doubí ,

FA Praha , FC Náměšť nad Oslavou , SK Sparta Brno , Tj Březiněves

Kukuczka ,  Škoda , Mihalik , Souček ,  Todorov ,  Wegschmied , Jelisejev , Hasík , Markovič ,

Čunátová

Trenéři :  Šturc  , Procházka ,Souček

Krásné slunné odpoledne jsme si zajeli na turnaj tentokráte pro ročník 2014,kde jsme chtěli zkusit na co máme a nemáme. Obsazenost šestnácti týmy napříč českou republikou byla také zajímavá.

Ačkoli jsme nemuseli vyjíždět v pět hodin ráno jako například tým z Kyjova, tak prostě začátky nám nejdou a bylo to i zde ,kde navíc kluci se asi obávali o rok starších hráčů a výsledků…

Hned první zápas nás čekal s nakonec celkovým vítězem turnaje ,se Spartou Brno a nebylo to vůbec špatné, jak herně tak výsledkově. Další tři zápasy jsme jaksi vypadli z tempa a jelikož jsme chtěli aby hráli všichni hráči tak se to bohužel vždy projevilo ,kdy ačkoli jsme vedli tak po vystřídání hráčů během chvilky došlo k obratu ve skóre , který jsme již nedokázali vrátit v náš prospěch.Ale pak už jsme se nakopli a dokázali jak vyhrávat a přehrávat soupeře ,tak i se silnými soupeři uhrát remízy ,kde tedy to byl boj vždy až do konce.

Výsledky zápasů:

Celkem tedy čtyři prohry ,čtyři výhry a tři remízy.