Dvě výhry, jedna prohra

Od čtvrtka do neděli jsme sehráli tři mistrovská utkání. „Béčko“ obě vyhrálo. „Céčko“ bohužel nedokázalo zlomit prokletí a po relativně dobrém výkonu si připsalo další prohru. 

Dukla JM „B“ – Spartak Kbely 5:2 (1:0)

Byl to super fotbal okořeněný naší zaslouženou výhrou. Kbely se prezentovaly kombinační hrou, která nám vyhovuje více než nakopávané dlouhé míče, se kterými se často setkáváme u jiných soupeřů. Ze začátku jsme byli lepší, jen nás opět trápila koncovka. Sice jsme brzo dali rychlý gól, ale pojistku jsme ani z těch největších šancí dlouho přidat nedokázali. V tu chvíli nás hodně podržel Matěj, který chytil několik vyložených šancí soupeře. Nakonec jsme smůlu prolomili a další góly jsme dokázali vstřelit. Inkasovali jsme smolně vlastním gólem chvíli před koncem a pak až v samotném závěru za rozhodnutého stavu. Zápas to byl ovšem, a myslím, že pro obě strany, herně velmi vydařený. 

Sestava: Groll – Ančinec, Billy, Hejtmánek, Hýsek, Kabelka, Kantořík, Kolárovec, Mihn, Procházka, Vít.

Branky: 6 Vít, 48. a 64 Hejtmánek, 67. Mihn, 70. Ančinec.  

Sokol Řepy – Dukla JM „B“ 1:6 (0:5)

Sestava: Groll – Ančinec, Billy, Čvančara, Hejtmánek, Hlinka, Kabelka, Kantořík, Kolárovec, Mihn, Procházka, Vít.

Branky: 11. Ančinec, 21. a 31. Hlinka, 22. Čvančara, 24. a 62. Hejtmánek. 

Utkání bohužel velmi ovlivnil nešťastný moment ze začátku druhého poločasu, kdy si kluk z Řep zlomil ruku. Pak už se nikomu moc hrát nechtělo a objektivně jsme přišli o možnost navýšit si trochu skóre v tabulce, protože v zápase jsme byli jasně lepším týmem. A to už od začátku, kdy jsme za první poločas soupeře v podstatě nepustili na naši polovinu. Jen nás zase trápila koncovka, kdy jsme branky nedokázali dát z vyložených pozic, a naopak dávali spíše z nepovedených střel. V druhém poločase se hráli jen chvíli, kdy jsme dostali smolnou branku. Po zranění protihráče se dohrávalo jen krátce, bylo to už bez energie a dokázali jsme přidat už jen jeden gól. 

Dukla JM „C“ – SK Třeboradice 2:7 (0:3)

Proti opravdu velkým soupeřům jsme nesehráli špatný zápas. Dobře jsme bránili, super chytal Stáňa, jen do šancí jsme se moc nedostávali a když ano, branka z toho nebyla. Někteří sehráli v zápase svůj standardní výkon, někteří naopak pozitivně překvapili. Čím dál větším problémem se ale u některých stává fyzička. Nejde po dvou minutách na hřišti úplně vypustit souboj a začít jen chodit, kdy je viditelné, že už nemůžu, a nakonec se ještě divit, když se vystřídá. Nakonec jsme se v zápase dočkali v závěru i branek, kterých mohlo být více.

Sestava: Staněk – Čvančara, Demjančuk, Faltys, Hýsek, Juhás, Kabelka, Kanclíř, Kolárovec, Michl, Pitelková, Unger.

Branky: 63. Kabelka, 65. Unger.