Dukla B začala jarní část soutěže s několika změnami v kádru

Po trenéru Kratochvílovi převzal tým trenér Novák , do týmu se vrátili hráči Vojta Kápička a Jirka Novák. Doplnili nás i nové posily Ondra Pecka , Filip Novák a Danny Višvader . V zimní přípravě byl hlavní cíl sjednotit tým a vylepšit náladu po ne úplně vydařeném podzimu . Tým se postupně sehrává , a i když máme před sebou ještě mnoho práce , určité zlepšení je již patrné .

„Béčko“ má odehrané dva mistrovské zápasy . V tom prvním jsme přivítali třetí tým tabulky SK Dolní Měcholupy . Náš výkon byl velmi sympatický a první poločas jsme vedli 1-0 a to i díky neproměněným šancím našeho soupeře. Druhá půle začala opět vcelku dobře a měli jsme hru o něco více pod kontrolou . Podařilo se nám vstřelit druhou branku a zdálo se , že si výhru nenecháme vzít . Bohužel jsme neohlídali útočníka soupeře , který šel sám na brankáře a ten ve snaze situaci zachránit bohužel hráče podrazil . Následovala červená karta a penalta , kterou soupeř proměnil . Než jsme se stačili zorganizovat , přišel gól na 2-2 . I když jsme se potom srovnali a snažili se zápas dohrát , soupeři se podařilo vstřelit ještě jednu branku a náš podařený výkon byl v tu chvíli zapomenutý .

Druhý zápas jsme hostili SK Nusle . Začali jsme velmi dobře a většinu času kontrolovali hru . Naše snaha se vyplatila a ve třicáté minutě jsme vedli už 3-0 . Jasný výsledek jsme ale opět neudrželi . Chybnou rozehrávkou jsme soupeři darovali kontaktní branku  a o minutu později dokonce snížení na 3-2 . Poločasový hvizd nás vysvobodil od tlaku . Udělali jsme několik změn a do druhé půle šli opět hru převzít pod kontrolu . I přes snahu hru zlepšit se soupeři podařilo vyrovnat a my  jsme si opět pěkně zavařili . Naštěstí se nám podařilo poměrně brzy vstřelit branku a ta se nakonec stala i tou vítěznou .

Třetí zápas jsme odehráli opět na domácím hřišti a tentokráte nás navštívili TJ Kyje . Zápas začal poměrně vyrovnaně a na obou stranách proběhla nějaká šance . Opět jsme otevírali skóre a ujali se vedení 1 : 0 . Přišli jsme ale o stopera kvůli zranění . Poločasové změny nám ale pomohli a ve druhém poločase jsme hru jednoznačně ovládli . Konečný výsledek 8 : 0 tak hovoří jasně v náš prospěch .

 Tímto děkujeme všem kteří nás podporují , fandí nám a těšíme se  zase příště naviděnou .