Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/175642/virtual/www/wp-content/plugins/alc-advanced-posts/alc-advanced-posts.php on line 589

Chyběl důraz v soubojích

( MP 2013 U9 )

Vstup do utkání s Tempem, které prohrálo jediné utkání s vedoucími Kbely ,což je mužstvo které fotbalově dominuje a je nejlepší s kterým jsme se dosud setkali.

Jsme neměli šťastný stejně jako celý první poločas který jsme prohráli 1:4. A to i přesto že namíchaný tým opravdu bojoval snažil se a plnil co se na tréninku učíme a co jsme si k zápasu řekli. Chyběl jen důraz v soubojích S protihráči vyššími a urostlejšími a bohužel i pověstné štěstíčko v koncovce.

Obojí jsme prolomili hned ve 3. čtvrtině kterou jsme vyhráli 7:3 a ujali se vedení o které jsme nešťastně přišli v poslední vteřině Řádné hrací doby po několika našich dalších neproměněných velkých příležitostech.

Zasloužená remíza  10:10 a hlavně super fotbalový zápas který klukům místě ukázal že se nemusí bát hrát a že fotbal je hlavně obě