Zvládnuté derby

Dukla JM 2009 (U11) – tým „A“  – FC Háje

Za nepříjemně studeného a deštivého počasí jsme v sobotu 5.10.2019 odehráli utkání na umělé trávě hřiště Mikulova, proti místnímu rivalovi z Jižního Města a znovu jsme potvrdili fotbalovou nadvládu na tomto území.

Na prvním hřišti jsme od počátku utkání drželi vše pevně v rukou a nepřipustili jsme žádné pochybnosti o jeho osudu. V prvních dvou čtvrtinách se nás střelecká potence držela jako klíště a soupeře jsme doslova deklasovali. Ani výměna týmů v polovině zápasu soupeři již kýžený obrat nepřinesla.

Na hřišti druhém jsme naopak první dvě čtvrtiny tahali za kratší konec, ale po výměně stran jsme s přehledem své manko dohráli a utkání dovedli do vítězného konce.

Týmu z Hájů je však třeba pogratulovat, neboť jeho hra se každým rokem viditelně zlepšuje.

Před horkou sprchou jsme si mohli s chutí zakřičet vítězný chorál, který vyprovázel soupeře k cestě domů. Celé utkání oba týmy odehráli v duchu fair play a obyčejně dost vypjaté zápasy se obešly bez výbušné atmosféry. Poděkování patří tradičně nejen našim fanouškům, ale i fanouškům soupeře za naprosto korektní fandění a skandování.

Fakta ze zápasu :

1.hřiště:

Sestava : Meduna, Nevdashov, Tvrdek, Ešner, Šefraný, Topič, Válek

Výsledek : 18 : 9 (12 : 2)

Góly : 13x Ešner, 3x Tvrdek, 1x Šefraný, 1x Topič

1. hřiště :

Sestava : Dovolil, Vrána, Baleja, Enenkel, Kakos, Knápek, Nedvěd, Hiduts

Výsledek : 10 : 8 (2 . 7)

Góly : 5x Knápek, 4x Enenkel, 1x Nedvěd

Celkový výsledek : 28 : 17