Zlepšený druhý poločas

TJ Sokol Královice : FK Dukla JM  5:7 (3:3)

Sestava: Bartusek, Janata, Matušek, Vacata, Soukup, Bílý, Szef, Blumenthal, Hrdlička, Kuboš, Moucha, Vaníček, Šalát.

Střelci: Šalát 2x, Vaníček, Moucha, Kuboš, Bílý, Szef.

Shrnutí: Dnes jsem nastoupili k prvnímu mistrovské utkání v nové sezóně. Úvodních 15 minut bylo hodně rozpačitých. Na hřišti jsme se hledali, bylo málo pohybu bez míče a tím pádem i hodně ztrát. Osobní souboje nedohrávané. Domácí nás tlačili a právem vedli. Do konce poločasu jsme hru trochu srovnali a slepými brankami nakonec ukopali remízu 3:3. O poločase jsme si trochu rázněji promluvili o našem přístupu k zápasu, znovu jsme si zopakovali věci, které po hráčích vyžadujeme. Druhý poločas opět domácí začali náporem, který jsme ustáli a sami začali chodit do brejků, které jsme proměnili. Tím jsme se trochu zklidnili na míči a začali domácí přehrávat. Soupeř už jen hrozil z občasných brejků. Po odskočení o 4 branky jsme v posledních minutách ještě inkasovali 2 branky, kdy jsme vymýšleli v brankovišti, co s míčem.