MŽ „A“ U-13

FKDJM : Union Vršovice 9:2 (4:2)

Sestava: Vagenknecht, Bednář, Nguyen F., Štěpán, Novák, Kapek, Němec, Obergruber, Rypota, Krameš, Poustka, Prüher, Kulhavý.

Střelci: Kulhavý 4x, Obergruber 2x, Poustka, Němec, Krameš.

Shrnutí: Do dnešního zápasu kluci vstupovali s vědomím, že  v minulém kole jsme to pěkně „odflákli“, takže bylo, co napravovat. Nejen zlepšit přístup k zápasu ale i samotnou hru ve všech činnostech. Vstup do zápasu nám vyšel perfektně, kdy jsme rychle za sebou vstřelili 2 branky. Po brejku jsme navýšili skóre na 3:0. A potom jsme vypadli z role a hosté snížili na rozdíl jedné branky. Na konci poločasu jsme přidali 4. gól. Do druhého poločasu jsme si řekli, že budeme více držet míč a budeme se snažit obranný blok hostů více rozhýbat a to tím, že budeme rychleji otáčet hru. Druhý poločas jsme od úvodu kontrolovali a hosty, až na jednu šanci, už nepustili takřka k brance. Sami jsme trpělivě drželi míč a připravovali si šance. Skóre mohlo být opět vyšší, ale brankář hostů skvělými zákroky střely pochytal. Na konci utkání jsme skóre navýšili, kdy jsme se v posledních minutách 3x prosadili.
Příští utkání hrajeme 18.5.2019 od 13h na Mikulce s Juniorem Praha.