Zlato a bronz z Mini Cupu !

Naše nejmenší naděje úspěšně odehrály závěrečné turnaje podzimní části Mini Cupu.

Děti ročníku 2012 doplněné dětmi ročníku 2013 zde mají možnost získat své první zápasové zkušenosti. A daří se jim to parádně.

Tým hrající ve žlutých dresech, tentokrát ve složení: Ondra Juhás, Eliáš Unger, Honzík Kolárovec, Kája Linert, Filip Šauer, Billy Quang Ahn Do, Váša Klečka, Alex Zouhar a Vojta Popelář, „prosvištěl“ turnajem suverénním způsobem a stejně jako před třemi týdny, vybojoval zcela zaslouženě zlaté medaile. A k tomu ještě veze domů  Kája Linert trofej pro nejlepšího střelce

Ani hráči hrající v červených dresech, ve složení: Šíma Peclinovský, Luky Hejtmánek, Lukáš Háječek, Maty Faltys, Tony Gia Thanh Luong, David Kanclíř, Máťa Michl a Tomáš Soukup, nepoznali hořkost porážky a po čtyřech remízách a jedné výhře si vezou domů medaile bronzové.

Kluci si za předvedené výkony zaslouží obrovskou pochvalu. A stejně tak obrovský dík patří rodičům za to, že své děti v jejich zábavě bezmezně podporují a místo na chatu a pod., jedou radši na turnaj.

To jsou základy, na kterých se dá velmi dobře stavět a dle zájmu o účast na turnajích to vypadá, že se nám tu opět rýsuje další silný ročník .