Zimní turnaje A-týmu a B týmu

MŽ U-12/U-13

Zimní turnaj Meteor:
11.1.2020 FKDJM „B“ vs  D.Počernice 2:0 (1:0) Po dohodě obou týmu jsme toto utkání odehráli na celé hřiště 10+1. Dobrá zkušenost pro všechny kluky. Herně jsme měli více ze hry, a když už se dostal soupeř do šance, skvěle zakročil Lukáš v brance. Na první zápas v novém roce celkem slušný výkon.

Zimní turnaj Kolovraty:
12.1.2020 FKDJM „B“ : Sibřina 3:4 (1:3) V tomto utkání jsme byli první poločas unavenější a dělali mnoho laciných chyb, kterými jsme soupeře pouštěli do vedení. Obrat nastal ve druhém poločasu, sice jsme inkasovali jeden gól a to z půlky hřiště, kdy proletěl míč skrze klubko hráčů. Ale těch šancí, co jsme zahodili, to bylo až nevídané. Minimálně 4x jsme trefili tyčku, dorážky do prázdné brány z malého vápna netrefovali. Tady jsme si vybrali velkou porci smůly. Ale to je fotbal.
12.1.2020 FKDJM „A“ : Újezd n/l  11:2 (5:2) V tomto utkání jsme byli od prvních minut lepším týmem, svým pohybem jsme soupeři dělali problémy. Ale bohužel řešení akcí na posledních metrech hřiště nebylo tak ladné, spíše silové. Je začátek přípravy, nohy těžké z tréninků, takže to k tomu patří. Hlavní bylo, že si všichni kluci o víkendu zahráli 2 zápasy a nikdo se nezranil.