FK Dukla JM : TJ Unhošť  (5:0)
FK Dukla JM : Slovan Kladno (11:3)

Sestava: Kubálek V., Nguyen T., Kočovský M., Lejsek M., Vyjídák J., Matoušek D., Berisha D., Krameš J., Kapek M.,
Míka M., Nguyen F., Tichý J., Stříbrský J., Pampurik P., Obergruber T.

Shrnutí: K prvnímu utkání jsme nastoupili trochu nervozní a s „těžkými“ nohami. První poločas byl celkem vyrovnaný ale bezgólový, naše hra byla kostrbatá, pomalá a chvílemi jsme vypadali, že hrajeme poprvé fotbal. Do druhého poločasu jsme se uklidnili, změnili rozestavení u první party a hned přišly góly. Ty nás uklidnily a pomalu začal být na hřišti pouze jeden tým. A hlavně jsme se rozhýbali.
Do druhého utkání jsme vlétli jak se patří a gólmana hostů jsme neustále zaměstnávali. Poločas 6:0. Do druhého poločasu jsme proházeli všechny posty a chvilku nám trval,o než jsme si na toto rozestavění zvykli. Gólů mohlo být o hodně více, ale pálili jsme jednu šanci za druhou.  Hosté snižovali pouze z ojedinělých brejků, kdy jsme kluky nabádali, aby hráli až „do kuchyně“.

Příští týden nás čekají o poznání kvalitnější týmy, tak se už těšíme na tuto konfrontaci.
Soupeři pro příští týden jsou: Tatran Rakovník a  Junior Chomutov.