FK Dukla JM – Povltavská FA, B – (1:1) 2:2 na penalty (3:4)

Sestava: Budla, Brt, Laho, Hlína, Mysliveček, Martinovic, Goldschmidt, Kliment, Bobok, Medvedz, Dalibaba.

Střidající: Hovorka, Pravda, Boketta

Branky: Dalibaba, Medvedz

Trenéři: Řehoř, Vagaský

Dnes 9. 1. 2016 jsme přijeli na Kačerov na Zimní ligu starších žáků. Je to naše první utkání po Vánočních svátcích a bylo to také vidět. První půle byla opatrná od obou družstev, žádné velké akce spíše zbrklé akce, které nevedly k zakončení na soupeřovu bránu, dost nepřesných přihrávek. V druhé půli jsme chtěli tyto chyby napravit, ale kluci jako by spali a všude byli druzí a soupeř měl několik krásných akcí, kdy dokázal ohrozit naší bránu, ale náš brankář to nedovolil. Až posledních 10 minut jsme se zvedli a začali útočit a ohrožovat soupeřovu bránu. Až po chybě soupeřova brankáře, který vyběhl z brány a chtěl ve vzduchu odkopnout míč, který promáchl, a toho využil Patrik a do prázdné brány uklidil míč a vedli jsme 2:1. Ale tato chyba se stala i naší obraně kdy jí propadl míč za záda a soupeř proti našemu brankáři byl úspěšnější a bylo to 2:2. Pak přišly penalty a tam měl soupeř větší štěstí. Máme na čem o zimní přestávce pracovat, je pravda, že ne všichni hráči hráli na svých pozicích.