Zimní liga Nebušice

MŽ „A“ U-13

FKDJM: TJ Ruzyně 6:2 (0:0)

Sestava: Kulhavý, Vladyka, Stříbrský, Obergruber, Poustka, Nguyen M., Rypota, Míka, Berisha.

Střelci: Berisha 3x, Poustka 2x, Obergruber

Shrnutí: Na první utkání jsme nominovali kluky, kteří dlouho ze zdravotních důvodů nehráli nebo byli po horách a nemocích. S jedním hráčem na střídaní proti nám vyrukoval soupeř s kompletními dvěma sedmičkami. Takže nás nečekal žádný plážový zápas. Od prvních minut se do nás pustili a tlačili nás, my jsme potřebovali chytnout druhý dech. Úvod jsme ustáli a začali vystrkovat růžky. Uklidnili jsme se na míči, začali lépe kombinovat a soupeře pomalu tlačit. Poločas jsme dohrávali na soupeřově půlce. Nástup do druhého poločasu byl stejný, soupeř na nás vlétl a zle nám zatápěl, ale pouze po vápno. Šance jsme si vytvářeli, ale brankář Ruzyně chytal dobře. Přece jen se nám ho podařilo prostřelit a pak už to jelo. Při soupeřově přechodové fázi a zisku míče jsme rychle vyráželi do brejků a přečíslovali obranu. Ke konci se nám zranil jeden z kluků, tak jsme utkání dohrávali bez střídaní, ale kluci to zvládli. Zamakali si a odměnou jim bylo vítězství. V tomto zápase jsme zvítězili větší fotbalovosti než soupeř.