Branky: Kulhavý Š.,Sedlák Jan(2),Procházka,Dirbák

Sestava: Blumenthal ,Sedlák Ji, Šturc, Tran , Dirbák,Kulhavý Š,Sedlák Ja ,Procházka

Střídající: Altman,Kulhavý M.,Zlámal ,Strouhal

Trenéři: Šturc

Hodnocení trenéra:

První zápas kterým jsme vstoupili do zimní ligy byl po třítýdenní pauze a pouze po jednom tréninku byl proti Bohnicím.Co jsme mohli po tak dlouhé pauze čekat.Sestava byla z A i B týmu,kostru tvořili hráči ročníku 04.Prvních deset minut tragédie,nedokázali jsme se dostat ani na polovinu soupeře,panoval zmatek a jen díky nevyužitým šancím soupeře jsme neprohrávali více než 1:0.Pak jsme ,ale konečně začali v klidu kombinovat,skvělá byla zejména rozehra od brány přes obránce a do poločasu se hra zcela otočila.Celkově , i díky mohutné podpoře hrstky našich rodičů ,kluci udrželi výhru a po té pauze je tedy třeba za předvedenou hru a výsledek kluky pochválit.Nicméně stále je třeba se zlepšovat a máme celou zimu na tom vše zlepšit.