Zimní liga Meteor

MŽ „A“ U-13

FKDJM: Meteor Bílý 2:5 (2:0)

Sestava: Vagenknecht, Bednář, Hornek, Kapek, Krameš, Bartoš, Němec, Prüher.

Střelci: Prüher, Němec

Shrnutí: Utkání začíná již v šatně, kdy se kluci připravují, soustředí na zápas atd. Dnes to už od začátku v šatně nebylo ono. Někteří si prostě přijeli jen kopnout a tak podle toho první poločas vypadal. Nekoncentrovanost, nechuť se jakkoliv poprat na hřišti o míč, natož udělat rychlejší pohyb. Po zásluze jsme poločas prohráli. Do druhého poločasu jsme udělali lehké změny a hlavně promluvili do duše. To nás nakoplo a začali jsme být vyrovnanějším soupeřem, vytvářeli si šance, které jsme ale trestuhodně zahazovali, kdy jsme ve vyložených šancích netrefovali bohužel branku. Domácí nás trestali z brejků, po našem zahrávání rohů jsme ztráceli balón a z odražených míčů dostaly dva góly. Poslední hráči nešli do souboje o míč, ale pouze stínovali hráče. První poločas byl hodně špatný, druhý poločas už bylo znát zlepšení. I takové zápasy přijdou a musíme se je naučit zvládat už od příchodu do šatny, kde to vše začíná.