Zbytečná prohra se zrodila během tří minut…

FKDJM U19 – FA Alexe Zbura 0:3 (0:0)

V 7. kole D-1/A st. dorostu na nás čekal zdatný soupeř. Myslím, že jsme se ale dobře takticky připravili a také to přenesli na hřiště. V první půli neměl soupeř jedinou gólovou šanci, pouze náznaky, které jsme v pohodě pohlídali. Naopak my zahodili dvě tutovky, což se ukázalo jako klíčové. Ve druhém poločase se spíše bojovalo o střed hřiště a nějaké vyložené šance nepřicházeli. Zápas jsme si bohužel prohráli sami mezi 77 – 79 minutou. Nejprve hrubá individuální chyba ve vlastním pokutovém území- 0:1, nekoncentrovanost po rozehrávce po první brance 0:2 a následně hloupá červená karta nás poslala do deseti. To vše za 3 minuty. V závěru jsme se i v deseti pokusili se zápasem něco udělat, ale hra na riziko vedla ke třetímu gólu v naší síti, který už však nic neřešil. I přes prohru jsem však spokojen s předvedenou hrou, disciplínou a plněním taktických pokynů. Závěr nám nevyšel, ale jdeme správným směrem.

Zd. Růžička