Závěrečné utkání proti nejlepšímu

FK Meteor Praha – Dukla JM

Ml. Přípravka, roč. 2009

Definitivně poslední mistrovské utkání v této sezóně nás čekalo v sobotu 17.06.2017 na půdě nejlepšího celku Meteoru Praha, který dosud v celé soutěži prohrál pouze jediný zápas.  Naši kluci však nastoupili velmi nebojácně a v první polovině utkání se soupeř musel strachovat o výsledek, protože tým Dukly JM předvedl opět jedno ze svých brilantních vystoupení a hezkým fotbalovým projevem byl pro Meteor neprosto vyrovnaným protivníkem. V druhé polovině utkání začaly trochu docházet síly, se soupeřovo přerostlými hráči držet fyzicky krok byl dost nadlidský úkol.

 

Sestava 1. hřiště: Dovolil, Knápek, Teplý, Šefraný, Kohoutek, Enenkel

Malí, rychlí a hbití hráči Dukly tropili soupeřovým urostlým klukům spoustu starostí. První poločas tak končil vyrovnaným výsledkem a v druhé polovině utkání se mohlo stát opravdu cokoli. Soupeř však přidal na důrazu i obrátkách a pomalu a s vypětím všech svých sil si dokráčel pro své devatenácté vítězství ve dvaceti soutěžních utkáních v celé sezóně.

 

Sestava 2. hřiště: Meduna, Tvrdek, Ešner, Baleja, Bártů, Topič, Nevdashov

Hezkým, rychlým, bojovným, chvílemi i kombinačním fotbalem a pozorným výkonem se prezentoval tým Dukly JM na tomto hřišti. Z důsledně bránící obrany hrozil smrtícími brejky a sehrál stejně vyrovnané utkání proti nejlepšímu celku soutěže jako tým na prvním hřišti.

 

Výsledek: 26 – 11 (poločas 12 – 6)

 

Góly: Teplý 3x, Tvrdek 2x, Ešner 2x, Enenkel 2x, Meduna 1x, Kohoutek 1x

 

Rádi bychom krátce zhodnotili proběhlou sezónu. Z podzimních klání, kdy jsme mnohdy prohrávali utkání na jednom z hřišť velmi vysokým gólovým rozdílem, jsme se postupně prokopali do jarní části soutěže, kdy fotbalový projev byl diametrálně odlišný od toho podzimního. Kluci se sehráli, začalo se dařit výsledkově, všichni velmi tvrdě a intenzivně trénovali a úročili své dovednosti v četných přátelských a přípravných utkáních. Prožili jsme velmi intenzivní a pestré jaro, z fotbalového týmu vznikla výborná parta kamarádů, kteří si umí navzájem vyhovět a zastoupit. Z nevyrovnaných výsledků na prvním a druhém hřišti v podzimní části soutěže jsme plynule přešli na jednotný a vysoce kvalitní fotbalový projev na obou hřištích v jarní části sezóny. Do fotbalu, tréninkových jednotek, sérii mistrovských a přátelských utkání se postupně zapojilo více než 30 hráčů celého našeho kádru.

 

Tímto moc a moc děkujeme za veškeré hráčské vynaložené úsilí a bezmeznou rodičovskou podporu všem zúčastněným a budeme se netrpělivě těšit na novou sezónu!

 

Trenéři: Tvrdek, Knápek