Závěrečná tečka 

MŽ „A“ U-13 

FKDJM : FC Zličín 15:0 (6:0) 

Sestava: Vagenknecht, Štěpán, Míka, Kapek, Němec, Nguyen F., Rypota, Kulhavý, Bednář, Novák, Obergruber, Krameš, Stříbrský, Prüher. 

Střelci: Obergruber 3x, Nguyen F. 2x, Prüher 2x, Krameš 2x, Němec 2x, Rypota 2x, Stříbrský, Novák. 

Shrnutí: V posledním utkání sezóny jsme chtěli uspět na domácím hřišti a zakončit tak sezónu pro nás na pěkném 5. místě. A to s bilancí 39 bodů a se skóre 137:46 třetím nejvíce střílejícím týmem v soutěži. 

Zápas jsme dnes ovládali od první do poslední minuty. Pochvala pro soupeře, že i za nepříznivého stavu, to neodchodili a chtěli stále hrát. Dnes jsme rozdělili tým na party ročníků 2007 a 2006. Jelikož jsme druhý den odjížděli na turnaj do Drážďan. Sázka: která parta nastřílí více gólů, bude mít druhý den první volbu výběru dresů (vínové nebo nové žluté!).  Takže všichni měli motivaci hrát až do konce. Nakonec parta 2007 nastřílela 10 branek v utkání. Další sázka byla s trenérem Světlíkem, pokud kluci vyhrají o více jak 10 branek, trenér koupí všem sušenku. A opačně. Takže trenére, kluci se už těší na úterní pohoštění 🙂 
Chtěl bych poděkovat všem klukům z ročníku 2006 za ty krásné časy, které jsme spolu prožili. A těch příjemných chvilek bylo opravdu hodně. Rodičům za jejich podporu, během těch let a myslím že jsme zažili hodně srandy.  Kluci, ať se Vám daří ve starších žácích. 
A teď bez kterých by to nefungovalo, velké díky:  Vedoucí týmu Petře Obergruberové, asistentům Petru Míkovi a Milanu Kramešovi.