MŽ „A“  U-13

FKDJM : FK Dukla Praha  3:6 (1:1)

Sestava: Vagenknecht, Štěpán, Novák, Bednář, Kapek, Krameš, Němec, Rypota, Stříbrský, Nguyen F., Kulhavý, Obergruber, Prüher.

Střelci: Novák, Kulhavý, Stříbrský.

Shrnutí: V podzimním utkání byla jasně Dukla Praha lepším týmem. Takže jsme byli zvědaví na náš výkon a zda jsme se někam fotbalově posunuli. Dnešní zápas rozhodly individuální chyby některých našich chlapců. V tomto utkání se ukázaly přesně ty nedostatky, které klukům vyčítáme během celého roku. Na dalším tréninku si je řekneme a budeme nadále pracovat  na jejich odstranění. V prvním poločase jsme asi byli o kousek lepším týmem 1:1. Nástup do druhého poločasu byl perfektní. Po dalších 10 minutách jsme navýšili skóre na 3:1 a začal jsem pomalu věřit, že bychom dnes i Duklu udolali. Ale nakonec bylo všechno jinak. Obránce vypustil souboj před vápnem 3:2, ten samý hráč nezachytil náběh za obranu a rázem byl stav během 2 minut 3:3. Poté jsme nastřelili břevno, neproměnili samostatný nájezd a byli jsme potrestáni. Do 60. minuty jsme hráli vyrovnanou partii a v posledních 10 minutách nás Dukla Praha přehrála. Podzimní utkání skončilo 6:1 a nyní 6:3. Nemusíme se za takový výkon stydět, hlavně za první poločas. Podzimní i jarní utkání jsme odehráli u nás na Mikulce. A bohužel to jsou jediné 2 porážky na domácím hřišti.
Příští týden nás čeká poslední domácí vystoupení v sobotu 8.6.2019 od 13 h na Mikulce proti FC Zličín.
A v neděli odjíždíme na celodenní turnaj do Drážďan, což bude závěrečná tečka za touto sezónou.