Zatěžkávací zkouška

Dukla JM 2009 – Bohemians Praha

V pořádném horku na pokropeném trávníku v areálu na Schulhoffce jsme k přátelskému zápasu přivítali v letošním roce snad nejtěžšího soupeře – pražskou Bohemku. Utkání se odehrálo v rámci středečního tréninku dne 14.06.2017. Proti tak atraktivnímu soupeři si chtěl zahrát téměř každý, takže hojná účast nám povolila postavit opět tři hřiště a herně patřičně zatížit každého z přítomných fotbalistů. Nutno uznat, že těžký soupeř byl nad naše síly, přehrával nás nejen kombinačně, ale i bojovností, velmi dobře se mu dařilo i střelecky. Na naše kluky padla zřejmě již fotbalová únava na konci sezóny jako deka a nebyli jsme schopni čelit pozorně hrajícímu protivníkovi.

 

Sestava 1. hřiště: Meduna, Dovolil, Knápek, Tvrdek, Ešner, Baleja, Enenkel, Teplý

Přestože v brance podal v druhé polovině snad svůj nejlepší výkon této sezóny fantasticky chytající i rozehrávající Kuba Dovolil, a přesto, že kluci v poli bojovali jako lvi, soupeř zde byl absolutně produktivní a prosazoval se jak technicky, tak efektivní střelbou a ve své obranné fázi nám toho mnoho nedovolil.

 

Sestava 2. hřiště: Válek, Bártů, Bezouška, Kakos, Nevdashov, Topič, Vamberský

Na tomto hřišti se blýskl skvělým výkonem Honzík Válek a svou bojovností Jáchym Topič. Gólově se prosadil Denis Nevdashov, právě Honza Válek a také Ondra Bártů. Celkový herní výkon však i zde odpovídal síle soupeře a kromě zarputilosti a bojovnosti našich kluků, za kterou moc chválíme, se nám nedařilo soupeři úspěšně čelit.

 

Sestava 3. hřiště: Vrána, Vlastník, Forman, Nedvěd, Ginley, Šlézar, Kozlovskyj, Zouhar

Snaživý a sympatický výkon podal Vojta Vrána a Oliver Zouhar. Trápila nás špatná rozehra od branky a vlastní kombinace. Zaostávali jsme v technice a především rychlosti.

 

Výsledek:             není důležitý…

 

Branky:                  Teplý 2x, Válek 1x, Bártů 1x, Nevdashov 1x, Vlastník 1x

 

Děkujeme zúčastněným tatínkům za pomoc se stavbou a úklidem hřišť. Děkujeme všem divákům a rodičům za projevenou přízeň a fandění.

 

Zápas nám ukázal a byl nám v tomto ohledu velkým přínosem, ve kterých herních činnostech a individuálních dovednostech za elitním pražským fotbalovým týmem vlastně zaostáváme…

 

I přes vysokou porážku věříme, že takovéto utkání proti silnému soupeři bylo pro naše kluky dobrý ponaučením a získané zkušenosti budou úročit v budoucím fotbalovém životě.

 

 

Trenéři: Dovolil, Meduna, Tvrdek, Knápek