Zasloužený bod

2. třída skup. C ml. žáci

SK Horní Měcholupy – FKDJM „C“   5:5  (2:2)

Sestava:

Fišer (G), Oth, Pýcha, Smolík, Krejčí, Čapek, Malina, Hubáček, Štěpán., Naumkin. Vostřák, Hladík, Plichta.

Hodnocení:

Dnes jsme do Horních Měcholup zavítali s tím, že chceme napravit dojem i výsledek z posledního zápasu doma, který nám moc nevyšel. To se nám napůl podařilo. Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme o dvě branky. Soupeř hrál nakopávanou na útočníka, který zůstával na naší půlce za našimi obránci. To jsme si začali hlídat (i když ne zcela dostatečně) a kombinační hrou jsme do poločasu vyrovnali. Ve druhé půli nám soupeř znovu odskočil o dvě branky, ale drtivým závěrem jsme znovu srovnali a dovedli tak zápas na konečnou remízu. V závěru jsme mohli dokonce zvrátit zápas na naší stranu, ale nepovedlo se.