Zasloužené body

FA Praha – FKDJM U19 1:4 (1:2)

Předem děkujeme domácím za možnost odehrát utkání na krásné velké trávě hlavního stadionu na Střížkově. Od začátku borci plnili vše, co jsme si řekli a podle toho to také na hřišti vypadalo. Byli jsme lepší na balónu, agresivnější a po 15 minutách vedli 2:0. Posledních 20 minut první půle zapůsobil tento magický výsledek i na nás, přestali jsme hrát a pustili soupeře do kontaktu. O půli jsme udělali jednu malou změnu a na hřiště se vrátili s tím, jak jsme utkání začali. A byli jsme to my, kdo v celé druhé půli diktoval tempo hry. Přidali jsme ještě dva góly a bereme důležité body. Musím všechny pochválit, za disciplínu, plnění všech pokynů co jsme si řekli a za celkově kolektivní pojetí naší hry.