Zasloužená výhra s Braníkem

V sobotu 2.11.2019 jsme za příjemného listopadového počasí nastoupili k poslednímu zápasu podzimní části soutěže proti ABC Braník, dosud druhému týmu průběžného pořadí. Některé z posledních zápasů se nám herně moc nedařilo, takže v tomto utkání jsme po jednotlivých čtvrtinách cíleně a plánovaně měnili sestavy na obou hřištích, aby si co nejvíce hráčů zahrálo spolu, což se proti dnešnímu soupeři osvědčilo. Všichni zúčastnění splnili naše očekávání a odvedli maximální výkon. První hřiště jasně přehrálo soupeře, druhé hřiště udrželo vyrovnaný výsledek a v utkání jsme tak celkově zvítězili 31:17. Je sice pravda, že ne vše se dařilo zcela dokonale, ale alespoň máme co zlepšovat během zimní pauzy soutěže.
Díky výsledku zápasu jsme obsadili krásné 4. místo v průběžném pořadí v polovině soutěže se skóre 250:167. Zajímavostí je, že kdyby se nám v zápase Admirou podařilo vstřelit navíc jeden jediný gól, ocitli bychom se na druhém místě.
Všem hráčům tohoto utkání patří velký dík za nasazení a předvedený výkon a odměnou každému z nich je nominace na prestižní turnaj 17.11.2019 v Benátkách nad Jizerou.

Výsledek utkání dle jednotlivých hřišť:

1. Hřiště 20:5 (6:1, 3:1, 7:2, 4:1) – Poddaný (4), Žák (-I), Bednářová (-I,-IV, 1), Tyml (-II, 1), Jonáš (-II, 1), Čapek (-III, 1), Bao (-III, 6), Juhásová (3), Rychna (-IV, 3)
  2. Hřiště 11:12 (3:3, 3:3, 3:5, 2:1) – Mouchová, Klápa (3), Galert (1), Čech (2), Kratochvíl (1), Žák (I, 1), Bednářová (I,IV), Tyml (II, 1), Jonáš (II), Čapek (III), Bao (III, 1), Rychna (IV), Vlastní gól soupeře (1)