Zasloužená výhra

SPŘ 2007(2HP)-ELITE

Admira Praha : Fk Dukla jm  6 : 32 (2 : 13)

Sestava:

1 hřiště : Pruher ,Hornek ,Vladyka ,Bartoš ,Hrdlička ,Blumenthal ,Nováková ,Zouhar  (3 : 14)

2 hřiště: Obergruber ,Bednář ,Koptiš ,Novotný ,Soukup ,Zlámal ,Bakalík (3:18)

Trenéři : Hornek , Šturc

Hodnocení trenérů:

Zápas jsme sehráli tentokrát na půdě soupeře na UMt za krásného slunného nedělního odpoledne.Obě hřiště nakonec dokázala zvítězit,na prvním hřišti k tomu pomohl i dobrý výkon gólmana a také jeho tři góly soupeři.Na druhém hřišti jsme se museli spolehnout na poslední chvíli zajištěného náhradního gólmana,který ,ale také podal dobrý výkon.Na druhém hřišti ,ale musím vyzdvihnout výkon Máry Novotného,na němž bylo vidět že chce hrát a chce si to užít.Výhra byla zasloužená,vybojovaná,leč hra nebyla 100%,bylo tam mnoho chyb uprostřed hřiště ,zbytečné ztráty balónu…Proti silnějšímu soupeři by toto opravdu nestačilo.Díky i rodičům za podporu,doma v dalším zápase ,doufám bude ještě hlasitější.