Zasloužená výhra

2. kolo SPŘ 2007 (2HP)

AFK Slavoj Podolí Praha – FK Dukla JM   15:17

Sestava:   1. Hřiště – Mohamed, Hornek, Obergruber, Kendra, Koptiš, Urban,

Matušek, Kuklík, Dear   (10:13)

1. Hřiště – Matoušek, Poustka, Bulíř, Soukup, Bakalík, Kučera, Fajfr,

Chadraba, Vacata   (5:4)

Trenéři: Obergruber, Vostárek

Hodnocení:

Dnešní utkání jsme odehráli s poměrně rovnocenným soupeřem, a tak jsme se do toho chtěli opřít s vervou a pokusit se zvítězit.  Prvnímu hřišti se to podařilo, hrál se poměrně vyrovnaný fotbal, soupeř měl možná více míč na kopačkách, ale my jsme bojovali až do konce a dali o 3 branky více než soupeř. Skórovali jsme hlavně z rychlých brejků. 2. Hřiště mě dnes potěšilo. Začali jsme aktivně a bojovně, měli jsme několik šancí, ale bohužel jsme několikrát trefovali jen konstrukci brány. Pak jsme bohužel inkasovali 3 branky po chybách z rozehrávky, na kterých musíme stále pracovat. Ve 3. Čtvrtině ukázali kluci, že zápas chtějí vyhrát. Dostali jsme se do velkého tlaku a zasypávali soupeře jednou střelou za druhou. Kluci makali a dokázali zápas otočit na 4:3. Vypadalo to, že bychom to mohli už dotáhnout do konce, ale jeden z našich hráčů nešťastně vystřídal a vyběhl s bolestmi z obrany na střídačku v době, kdy soupeř utočil a využil toho. Pak jsme bohužel inkasovali ještě jednou a nepomohla nám ani poslední šance, ze které padlo břevno. V celkovém součtu jsme ale zvítězili a kluci si dnes zaslouží pochvalu na obou hřištích.