Zápas začal jako jízda na horské dráze

MŽ „A“ U-13

Zimní liga Nebušice

FKDJM : Aritma Praha 8:4 (6:3)

Sestava: Kapek, Bednář, Novák, Nguyen F., Krameš, Poustka, Obergruber, Nguyen M., Němec, Stříbrský, Rypota, Kulhavý, Míka, Prüher.

Střelci: Prüher 3x, Poustka 2x, Stříbrský, Rypota, Krameš

Shrnutí: Po odehrání základní skupiny jsme obsadili druhé místo a o postup do finále jsme hráli s vítězem z druhé skupiny – Aritmou Praha. Dnešní utkání jsme rozdělili na mladé a staré 🙂 Jedna parta složená z roč. 2006 a druhá roč.2007. Bohužel jeden hráč nám před srazem odpadl, tak si to jeden mladý obránce střihl i s partou starších.  Parta 07 nás mile překvapila a nastřílela 7 branek.  Zápas začal jako jízda na horské dráze. V 5 min. jsme vedli 2:0 a v 11 min. prohrávali 2:3. Utkání bylo celkově velmi pohledné z obou stran, ale dnes jsme byli o něco fotbalovější a produktivnější. Gólů mohlo být o hodně více, ale i v jasných šancích sami před brankářem trefujeme pouze gólmana. Dnešní výkon se nám zamlouval a pevně věříme, že ho zopakujeme i příští týden ve finále. Příští týden začínají jarní prázdniny. Všem přeji, ať si užijí hory a i bez opor se porveme o první místo na turnaji.