Zápas pod dohledem vzducholodi

SPŘ 2007(2HP)-ELITE

Sk Arita Praha  : Fk Dukla jm  6 : 25  (2:5)

Sestava:

1 hřiště: Pruher ,Hornek ,Vladyka ,Bartoš , Poustka ,Obergruber ,Zouhar (4 : 20)

2 hřiště:Briscejnová ,Novák  ,Bednář ,Koptiš ,Stříbrský ,Bakalík ,Novotný (2:5)

Trenéři: Hornek , Šturc

Hodnocení trenérů:

Za krásného slunného počasí pod dohledem prolétající výletní vzducholodí ,jsme sehráliDalší mistrovské utkání.Vzhledem k nepříznivému času (pátek od 17,00hod-přes celou Prahu)a také naší marodce,jsme museli opět využít pomoci Stříbra a tentokráte i Thomase.První dvě čtvrtiny byli na obou hřištích velmi vyrovnané a šance byly na obou stranách.Dokázali jsme na obou hřištích udržet nepatrný náskok a dýchalo se nám tak o kousek déle.Opět na zápas nebyl nominován rozhodčí a tak sudími byli trenéři soupeře,ale myslím že zvládli velmi dobře.Po změně stran se na prvním hřišti hra zcela změnila a druhý poločas tam kluci vyhráli s velkým přehledem ,na druhém hřišti byla hra i výkon stejný a dostačující na udržení výhry na naší straně.