Zápas od začátku hovořil v náš prospěch

Admira Kobylisy 10 : 31 Dukla JM

Sestava 1.hřiště 16 : 3

Mohammad (B), Forejt, Razesberger, (2), Koptiš (1), Soukup (4), Novák (6), Brabec (3)

Sestava 2.hřiště 15:7

Bednářová (B) , Obergruber (4), Hornek (5), Bednář (1), E. Nováková, Kavan, Kendra (4), Bulíř (1)

V sobotu 31.10 jsme vyjeli na zápas 9. kola proti Admiře Kobylisy. Čekal nás soupeř ze středu tabulky a my jsme chtěli potvrdit podzimní neporanitelnost. Zápas hned od začátku hovořil v náš prospěch. Hladovost útočníků po gólech byla tak velká, že občas nechávali v obraně otevřená vrátka i pro soupeře (poločas 16:6). Ve druhém poločase to již bylo jiné. Kluci ze sebe dali maximum, drali se za góly, nevzdávali osobní souboje, předváděli krásné akce do prázdné brány a nezapomínali se vracet zpátky. Rovnováha útok – obrana tedy fungovala na jedničku a výsledek 15:4 hovoří za vše J.

Čekají nás poslední dva zápasy podzimu Vyšehrad ze spodku tabulky a silný Motorlet. Cíl zní jasně, „ZVÍTĚZIT“. Děkuji hráčům za kvalitní výkon ve druhém poločase a všem divákům za podporu v hledišti.

Trenér Forejt

Asistenti Kavan, Razesberger, Bednář