Zápas nás zase vrátil do reality

Meteor – Dukla Jižní Město   43:14

Tak a je to tady, Druhý mistrovský zápas nás zase vrátil do reality. To co nám vycházelo a dařilo se proti týmu Admiry Praha, dnes vůbec nefungovalo.
V prvním poločase jsme zaostávali za soupeřem v důrazu, střelbě i bránění. Přes veškerou snahu a obětavost to nestačilo a prohráli jsme 3:10.
Ve druhém poločase už byl náš výkon lepší.Začali jsme hrát důrazněji a dařila se nám i střelba. Během 7 minut jsme vedli 3:1. Ale opět se potvrdilo: „Nedáš – dostaneš“.
Po třech našich neproměněných šancích, jsme dostali gól a  Meteor byl zase o něco lepší.
Chtěli bychom  pochválit všechny hráče. Hlavně pak brankáře Fandu Bednáře, Lukáše Vaníčka a Filipa Bílého.

Sestava 1 Dukla JM:
Markétka Juhásová, Jakub Šlézar, Fanda Bednář, Daniel Zimarev, Lukáš Vaníček, Filip Bílý, Marek Tichý

Jednu ze dvou sestav Dukly JM v utkání proti Meteoru, stihl krutý výsledkový trest. Našemu týmu se podařilo gólově prosadit pouze 3x, zatímco na spočítání soupeřových gólových zářezů by nestačily ani prsty obou rukou.
I přes výrazný rozdíl ve skóre, jsem na naší hře viděl pozitiva a to především některé detaily, které děti dokázali téměř automaticky přenést z tréninku do zápasu. Líbil se mi také výkon Martínka Rychny který i přes to, že válčil s o rok staršími kluky, se nebál jít do kličky ani do zakončení. Vojta Vrána zase předvedl několik fantastických obraných zákroků a i jeho utočná snažení nutila obranu soupeře zpozornět. Byl za to po zásluze odměněn gólem.
Abychom nezůstali jen u chválení, tak soupeř nám opět připomenul naši největší slabinu a tou byla opět naše nedůslednost v soubojích a obrané fázi. Na tom musíme ještě zapracovat.

Sestava 2. Dukla JM
Alex Leskiv, Vojta Vrána, Filip Oth, Ondra Vamberský, Alex Kubín, Denis Zimarev, Martin Jakub Rychna

Děkujeme dětem i rodičům za účast a těšíme se na  další utkání.

Trenéři: Dominik Prokeš, Jarda Šlézar