SPŘ 2007(2HP)

FK Dukla jm  : ABC Braník 6:43

Sestava:

1hřiště: Hornek , Bakalík , Soukup,Kouřimský,Matušek,Chadraba,Urban,Kavan(3:22)

2hřiště : Matoušek ,Bílý, Blumenthal , Dear ,Vacata,Fajfr,Hrdlička,Vladyka (3:21)

Trenéři : Hornek , Šturc

Hodnocení trenérů:

Za krásného slunného počasí nás v sobotním popoledni  čekal silný soupeř z Bráníka.Vzhledem k tomu,že po dohodě trenérů,již nechceme brát kluky 07-hrající za 06, ale dát možnost všem klukům dle tréninků,bylo nám jasné že se toto projeví i na výsledku.Soupeř nebyl herně o tolik lepší,ale bohužel byl rychlejší a dělal méně chyb.Na prvním hřišti jsme drželi první čtvrtinu tempo a postupem dalších čtvrtin,byla znát na klukách únava a výkon šel rapidně dolů .Na druhém hřišti jsme po několika špatných rozehrávkách inkasovali laciné góly a chyběla nám větší snaha a tlak v útoku.Myslím si že na trénincích máme na čem pracovat,ale věřím že postupem dalších zápasů se kluci sehrají a bude se dařit více.