Výsledek jiný než předvedená hra

Dukla JM – Aritma Praha

Ročník 2009

Sešli jsme se sice v říjnu, 15.10.2017, ale za naprosto letního počasí na domácím hřišti, kde jsme hostili tým Aritmy Praha. Těžký soupeř, to jsme věděli. Již několikáté utkání po sobě nám nepřeje ani trocha toho štěstíčka. Mistrovské utkání, ve kterém jsme předváděli krásný fotbal. Akce za akcí, s nahrávkami před prázdnou branku. Nikde jinde by fotbaloví básnící neměli inspirativnější prostředí ke své tvorbě, než právě v tuto říjnovou neděli na Mikulce. Napínavé utkání, ve kterém jsme měli více ze hry, trápila nás koncovka. Vytvářeli jsme si po nádherných akcích brankové příležitosti, ale neměli jsme klid v koncovce při zakončování do odkryté soupeřovi branky. Chvílemi až komické. Ale i toto se ve fotbale děje…

 

Sestava 1. hřiště: Bártů, Knápek, Meduna, Dovolil, Enenkel, Topič

Brilantní sérií 5ti gólů o sobě dal vědět Kubík Meduna, snad jediný, který zvládal trefit protivníkovu branku. Mára Enenkel, tentokrát v pozici kapitána, se blýskl hattrickem, velmi bojovným a statečným výkonem. Chcete vidět učebnicovou hru do těla a brilantní silovou přetahovanou s fyzicky výborně připraveným soupeřem? Zeptejte se Ondry Knápka, jak se zápasí. Nelekl se ani o dvě hlavy vyšších hráčů soupeře. Malinko se pan rozhodčí bál, že na hřišti někoho zbije. Naběhal kilometry. Topidýlko předváděl vynikající technické kousky, velká chvála. Barťáček krásný výkon na brankové čáře. Nebojí se balónu, ani kdybyste ho přemlouvali.

 

Sestava 2. hřiště: Válek, Tvrdek, Ešner, Volf, Nevdashov, Kakos

Jeden z nejkvalitnějších brankářských výkonů v této sezóně ze strany Honzíka Válka. Velikánská opora. Ešny, tentokráte přeceňujíc chvílemi své síly, stále naší nejnebezpečnější zbraní. Zametač Jirka Kakos by mohl být příkladem každému ligovému defenzivnímu záložníkovi. Deník Nevdashov se prezentoval velmi bojovným a statečným výkonem. Volfíček opět uběhal maratónský běh. Tvrďáček hrozil při průnicích po postraních čárách, nebezpečné křídlo.

 

Skóre na góly:            16 – 20

Skóre na šance:         cca 48 – 20

 

Branky: Meduna 5x, Enenkel 3x, Ešner 2x, Tvrdek 2x, Knápek 1x, Dovolil 1x, Nevdashov 1x, Kakos 1x

 

S dnešním fotbalovým výkonem panuje jedna z největších trenérských spokojeností v sezóně, bez ohledu na skóre. Unikají nám sice výsledky, obvykle o nepatrný počet branek, ale kvalita fotbalového představení letí prudce nahoru.

 

Kluci, dukláčci, jste opravdu BORCI, děkujeme za tu podívanou!!!!!

 

Trenéři: Tvrdek, Knápek