Vyrovnaný zápas

SPŘ 2006

S.O.S Háje : FK Dukla JM (13:12)

Sestava:

1hř. Bryscejnová (06), Krameš (06), Nguyen F.(06), Nováková (06), Hrabáč (07), Koptiš (07), Razesberger (07), Stříbrský (07), Poustka (07).  (8:4)

2.hř. Vagenknecht (07), Míka (06), Kulhavý (06), Pampurik (06), Nguyen M. (06), Kendra (07),  Novák (07), Štěpán (06).  (5:8)

Shrnutí: Na prvním hřišti i přes malý počet hráčů roč.06 jsme hráli vyrovnanou partii. Kořením fotbalu jsou góly a ty jsme nebyli schopni vstřelit. Držela se nás střelecká smůla z předešlého dne, kdy jsme byli na zahraničním turnaji.  Herně jsme nezaostávali, ale vstřelit gól i z tutové šance nám nebylo souzeno. Na druhém hřišti jsme první půlku zápasu odehráli skvěle, ale v druhé části jsme bohužel nehráli tak, jak jsme chtěli a i přes mnoho šancí už nevstřelili gól.

Pochvala pro všechny, po tak náročné sobotě, zraněních a pozdnímu návratu, jsme předvedli dobrý výkon. Bylo vidět, že nám na konci začala docházet síla, hlavně v zakončení.  Nic se neděje, v sobotu nás čeká doma Podolí, odpočineme si a v plné síle se vrhneme do zápasu.