Vyrovnaný boj až do konce.

Dukla JM – Meteor  8:11 (3:5)

1. hřiště: 3:6 (0:2, 1:0, 0:2, 2:2)
Bednářová (G), Bartusek – 1, Šefraná, Cabalová, Studený – 1, Vaníček, Cabala – 1

Dnes se prvnímu hřišti nedařilo. Chybělo nasazení, pohyb, radost ze hry. To vše co je v předešlých zápasech ctilo. Jen Deniska zahrála dnes zahrála svůj standart, ostatní si vybrali slabší chvilku. Je to škoda, soupeř byl k poražení.

2. hřiště: 5:5 (0:1, 2:1, 1:3, 2:0)
Jizba (G), Kuboš – 1, Štěpán, Smolík, Šefraný – 3, Jíra – 1, Fišer

Sama pozitiva vládla dnes na druhém hřišti. Kluci se rvali o každý míč a bojovali do poslední chvíle o vítězství ve svém minizápase. Bylo znát, že se nám po měsíční pauze vrátili z marodky Maty Kuboš a David Jíra. Také velmi slibný výkon Matěje v bráně je přislib do dalších zápasů.

Prohra o jeden gól.

Dukla JM – Sokol Řepy 13:14 (6:8)

1.hřiště: 7:6 (2:1, 1:1, 1:1, 3:3)
 Bednář (G), Pýcha, Kanclíř, Volf R., Hlaváč, Malina, Kavan – 1, Bulíř – 5, Moucha – 1

Zkušenější hřiště doplněno o střelce Bulíře svůj zápas vyhrálo o gól, ale spoustu šancí ještě mělo. Chtělo to ještě trochu víc přidat klidu do koncovky a vítězství by bylo výraznější.

2.hřiště: 6:7 (1:4, 2:2, 3:1, 0:1)
Bednářová (G), Naumkin – 1, Čapek, Pařík, Plichta, Elšík – 1, Vostřák – 3, Hladík – 1, Meskina

Zde dnes nastoupilil noví hráči, kteří nás mile překvapili. Pepa, Míša ukázali, že budou přínosem a rychle se s ostatními hráči na hřišti porozuměli a klapalo jim to. en tak dál.

Trenéři Eva, Igor, Petr a Radim.