Vyrovnané utkání

Slavoj Podolí – Dukla JM, tým B

Ročník 2009

V druhém mistrovském utkání našeho B-týmu jsme zavítali na nedaleký Slavoj Podolí. Zápas se odehrál v sobotu, 15.09.2018. V sestavě jsme udělali několik změn, kdy se do utkání přišli rozehrát kluci z A-týmu, kteří měli minulé dny zdravotní problémy. Přestože chyběla brankářská jednička Adam Zach, Vojta Vrána ho zastoupil více než důstojně. Z obrany velmi spolehlivě rozehrávali balóny Jirka Kakos a Maty Černý. Do třetí čtvrtiny byl na hřišti vyrovnaný výsledek. Všichni věřili, že úspěch je velmi blízko. Nešťastná poslední čtvrtina však určila, že jsme utkání prohráli o tři branky. Přesto kluky velmi chválíme, utkání mělo dramatický náboj a obraz hry byl diametrálně odlišný než minulý týden v Čakovicích.

Sestava: Vrána, Bezouška, Černý, Foltýn, Kalmus, Vlastník, Kakos

Čtyřmi góly se blýskl Kuba Foltýn, který byl vytrvale do útoku zásobován hezkými přihrávkami z obrany od Kokoskya Blacka.Vraníkav brance zdobila velmi spolehlivá rozehrávka, zejména po výhozech rukou. Zápas byl zdravě vyhecovaný, jak na hřišti, tak v hledišti.

Výsledek: 12 – 9 (2 – 0, 2 – 2, 2 – 4, 6 – 3)

Branky: Foltýn 4x, Černý 2x, Bezouška 1x, Kalmus 1x, Vlastník 1x

Trenér: Tvrdek

Příští týden nás čeká v třetím kole první domácí utkání na Mikulce proti Slovanu Bohnice. Zápas se odehraje v sobotu, 22.09.2018 ve 13,00 hod.