Vyrovnané až do konce

5 kolo Pražského přeboru mladších žáků

Fk Admira Praha : Fk Dukla jm  3 : 5 (2:3)

Sestava:Kornfield , Hladík , Naunkin , Ondrášek ,Cabala , Hubáček , Kuboš , Bryscejn

Střídající: Pýcha , Šalát , Moucha , Oth , Novotný , Klápa ,Volf R.

Branky 2xKlápa , Cabala, Volf , Ondrášek

Trenéři : Obergruber , Šturc

Hodnocení trenérů:

Dnešní zápas měl být zápasem posledního s předposledním ve skupině a pouze vítězství nám mohlo zajistit úspěch v dalších fázích.Od začátku bylo jasné že půjde o vyrovnaný zápas s nelehkým soupeřem.Úvod utkání se vydařil a již po sedmi minutách jsme vedli 2-0,ovšem pak přišla po necelé čtvrthodině pasáž kde jsme se trápili nevěděli a několikrát nedokázali odkopnout míč z vápna ven a nebyli jsme důrazní v soubojích a v rozpětí necelých dvou minut bylo vyrovnáno.Do  poločasu jsme se zklidnili a dali gól uklidnění.V druhém poločase opět vyrovnaná hra  kde nás několikrát podržel gólman,teprve za stavu 5-3 jsme se zklidnili ve hře začali hrát jak máme ,přetáčení hry průnikové přihrávky,souboje o balon…Střídání byla již jen individuální dle potřeb na hřišti a tak jsme zápas v klidu dohráli.Další zápas nás čeká v neděli s Viktorkou Žižkov.